ÇEVRİMİÇİ KAYNAKLAR

İşkur

http://www.iskur.gov.tr

Site Hakkında Bilgi: Türkiye’de kamu istihdam ofisi niteliğindeki tek kurum olan Türkiye İş Kurumu’nun resmi web sayfasıdır. Web sayfasına, iskur.gov.tr ya da e.sube üzerinden giriş yapılabilir. Bu iki sayfa birbirinden bağımsız sayfalar değildir, bazı bilgiler iskur ana sayfasında bazı bilgiler de e.sube üzerinde yer almaktadır. Kullanıcı sayfada gezinirken, bazen ana sayfada bazen da e.sube sayfasında kendisini bulabilir.

Rehberlikte Kullanılma Amacı: Bu site çok zengin bilgilere sahiptir. Ancak, iş arayan, iş değiştirmek isteyen, mesleki eğitim almak isteyen, toplum yararına çalışma programlarından yararlanmak isteyen kişiler için bu web sayfası önemli bilgiler barındırmaktadır. Rehberlik hizmeti sunarken, önemli olan sizin için gerekli olan bilgilerin hangi menü içerisinde yer aldığını bilmenizdir.

Web Sayfasının Rehberlikte Kullanılacak Yönleri: Ana Sayfada, fotoğraflı kısmın altında, üç ayrı menü yer almaktadır: Açılan Kurs ve Programlar; İşkur Açık İş İlanları; ve Toplum Yararına Programlar.

http://www.iskur.gov.tr

Bu içerik toplam 3161 kez görüntülenmiştir.
Portal içerikleri bugün 740 kez görüntülendi, 01.01.2018 tarihinden itibaren 1.864.571 tekil ziyaretçi tarafından ziyaret edildi.